16.3.2003 - Z Horních Míseček přes Zlaté návrší na Labskou louku, odtud vlevo na Voseckou boudu, potom k hranici na Tvarožník, do Polska na chatu Szrenica (Jínonoš) a zpět na Voseckou. Dále sjezdem na Krakonošovu snídani a směrem k Harrachovu se zastávkou u Mumlavských vodopádů.


22.3.2003 - Od Špindlerovky přes Malý Šišák po hraničním hřebenu na polský Slonecznik (Polední kámen), kolem Wielkeho Stawu a Maleho Stawu na rozcestí a pak k Luční boudě. Přes Památník obětem hor na Výrovku, Chatu na Rozcestí, nad Klínové boudy a až na Přední Planinu, sjezdem Nad Krásnou pláň a dále traverzem postupně dolů do Špindlerova Mlýna.


29.3.2003 - Z Černé hory (kam jsme přijeli lanovkou z Janských lázní) po červené postupně dolů ke Kolínské a dále Pražské boudě, kolem sjezdovek Zahrádky (padajících dolů do Pece) k Lesní boudě a přímo nahoru na vrchol Liščí hory se zastávkou u Lyžařské boudy. Z vrcholu po Liščím hřebenu k Chatě na Rozcestí, pak nad Klínové boudy, za lesáckým srubem vlevo dolů Nad Krásnou pláň a dále sjezdem ke Strážnému (kam až sahal sníh). Odtud pěšky do Vrchlabí.


12.4.2003 - Z Horních Míseček přes Zlaté návrší na Labskou louku, kolem pramene Labe na česko-polskou hranici a po ní přes Violík na Sněžné jámy. Potom dolů a kolem Labské boudy zpět na Labskou louku a přes mohylu Hanče a Vrbaty dolů na Mísečky.


1.5.2003 - Poslední lyžařský pokus - na Labské louce letos slezl sníh nezvykle brzo.